LASER TAG PRAGUE

Share

www.lasertagprague.cz

Laser Tag Praha
military Laser Game neboli laser tag je herní simulace, která používá repliky reálných zbraní a zcela bezpečného inovativního infračerveného systému. Tento systém funguje na bázi infračerveného paprsku a vyhodnocovací jednotky, bez nutnosti použití ochranných pomůcek. Každý z hráčů je vybaven elektronickým zbraňovým systémem a čidly umístěnými na hlavě. Dostřel systému umožňuje za optimálních světelných podmínek dosáhnout až 200 metrů ve dne a 400 metrů za šera, v závislosti na volbě zbraně. Paprsek je bezpečný a je šetrný jak k hráčům, tak i k jejich okolí. Není ovlivňován povětrnostními podmínkami ani balistikou střely. Jednotka na zbrani simuluje reálné chování zbraně a vyhodnocuje hráče a celou hru.

Lasertag systém umožňuje celou škálu herních scénářů s použitím další techniky a vybavení. Ve hře se dají využít granáty, bomby, claymore miny, systémy na auta i budovy, VIP rukojmí a elektronické i klasické vlajky. Tyto prvky laser tagu vnáší do hry nové možnosti v podobě sniperů, maskování, různých taktik a hlavně týmové spolupráce. Lasertag se dá hrát prakticky kdekoli, záleží jen na Vaší fantazii jaký scénář nebo bojovou situaci si zvolíte. Po každé hře je zde možnost vytvořit kompletní statistiky o průběhu hry. Další z výhod je, že hra je řízena plně elektronicky a proto nedochází k žádnému podvádění a dohadům o to kdo, kdy, koho dřív.

Srdce celého systému, které se stará o jeho chod a zároveň zobrazuje na displeji veškeré informace o stavu hráče je An-peq. An-peq je plně programovatelný a umožňuje zapojení do hry profese jako je medik, inženýr, sniper nebo dalšího vybavení jako balistická vesta. Hráč vidí info o počtu nesených zásobníků, stavu zásobníku, počtu životů a balistické ochrany (kevlaru). Dále je vybaven reproduktorem, jenž vydává zvuk střelby, dopadajících kulek, přijímaných zásahů, tepenného krvácení, které je řízeno procentuálním algoritmem nebo sirény při smrti.

Laser Tag Prague
Výtvarná 1023/4,
161 00 Praha 6

Organizátor
Petr Tunka
+420 602 222 796
info@lasertagprague.cz

[huge_it_maps id=“7″]

Add a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..