POHANSKÝ PES

Share

pohanskypes.cz

POHANSKÝ PES je jedním z největších českých military-paintballových týmů s dlouhou a bohatou tradicí, který vznikal v průběhu roku 2002, s jednotným velením a vnitřní strukturou pak od roku 2005. Klub pořádá každoročně několik akcí, ve kterých se snažíme zavádět herní prvky vedoucí k naplňování naší představy o paintballové hře. Herní způsob, který náš klub používá, se snaží vycházet z co nejvěrnějšího přiblížení k reálné situaci, jakkoliv je zřejmé, že paintball má v tomto ohledu mnoho omezení.

POHANSKÝ PES má bojovou taktiku postavenou na vysokém stupni kooperace jednotek, jednotném postupu, koncentraci bojových sil a strukturovaném velení. Bojujeme vždy jako jednotka, nikoliv jako jednotlivci. Každý náš člověk ví, že v boji nezůstane nikdy sám…. společně se svými spolubojovníky vítězí, společně s nimi také prohrává.

Od roku 2015 používáme také Lasertag. Podstatná část členů klubu má vlastní Lasertag vybavení a také pořádáme akce ve spolupráci s LASERTAG CZECH. Naše vybavení je od výrobců LSD Electronic a LASERWAR, kompatibilní s protokolem MILESTAG II.

Add a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..